88. Před kostelem na Ukrajině
nesignováno, na reversu ukrajinské vývozní razítko
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 48,5 x 59 cm
Konec dražby: 28.07.2019 13:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč