87. Stavení s mlýnem
Nesignováno, orámováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika, materiál: pletení/asambláž
Šířka: 19 cm, výška: 14 cm, rámování: 36 x 41 cm
Konec dražby: 04.11.2020 20:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč