87. Zátiší

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 13 cm, výška: 17 cm, rámování: 22 x 17 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 10.05.2022 19:48 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč