88. Dostihy
signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm, rámování: 38 x 47 cm
Konec dražby: 10.11.2022 21:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč