89. Francouzská krajina
autor neurčen, olej na plátně fixováno na desce ve stylu francouzského malířství, signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na desce
Šířka: 24 cm, výška: 33 cm, rámování: 50 x 42 cm
Konec dražby: 26.09.2017 19:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč