88. Noční záře
rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na sololitu
Šířka: 27 cm, výška: 35 cm, rámování: 49 x 41 cm
Konec dražby: 12.12.2022 21:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 700 Kč