89. Dívčí akt
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Materiál: tužka, papír
Šířka: 14,8 cm, výška: 26 cm, rámování: 38,5 x 26,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.05.2022 19:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč