Karlův most v noci

Signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 26 cm, výška: 14 cm, rámování: 27 x 36 cm

Konec dražby: 14.07.2019 13:58 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč