9. Horská krajina - L Formát

rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 76 cm, výška: 51 cm, rámování: 66 x 92 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.09.2022 20:12 SELČ

Zbývá: 21d 8h 18m 5s

Vyvolávací cena: 4 700 Kč