9. Krajina

signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Šířka: 27 cm, výška: 19 cm, rámování: 31 x 36 cm

Konec dražby: 10.05.2021 20:05 SELČ

Zbývá: 0d 6h 55m 44s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč