9. Město

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, signováno J. Turek
Technika: akvarel, datace: 1941
Šířka: 33 cm, výška: 47 cm, rámování: 71 x 55 cm

Konec dražby: 23.10.2019 19:46 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč