9. Město
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel, datace: 1941
Šířka: 33 cm, výška: 47 cm, rámování: 71 x 55 cm
Konec dražby: 23.10.2019 19:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč