9. Piják na koni
Technika: olej na dřevě, datace: 19. století
Šířka: 20 cm, výška: 20 cm, rámování: 38 x 40 cm
Konec dražby: 15.03.2021 20:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč