9. Rybáři

nesignováno, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 13 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 32 x 24,5 cm

Konec dražby: 15.09.2020 20:09 SELČ

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 650 Kč