9. Rybáři
nesignováno, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 13 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 32 x 24,5 cm
Konec dražby: 15.09.2020 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč