Krajina

nesignováno, rámováno, malba i rám mírně poškozen
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 24 cm, rámování: 31 x 42 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 10.02.2020 18:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč