90. Na vršíčku

Technika: olej na kartonu
Šířka: 25 cm, výška: 19 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2017 19:29 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč