91. Na vršíčku
Technika: olej na kartonu
Šířka: 25 cm, výška: 19 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.12.2017 19:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč