91. V přístavu - italská škola
signováno nečitelně vlevo dole, volně
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 30 cm, výška: 46 cm
Konec dražby: 15.04.2019 22:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč