92. Arab na koni
signováno iniciály vlevo dole, na reversu autorský přípis
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 14,5 cm, výška: 11 cm, rámování: 17 x 21 cm
Konec dražby: 25.09.2018 19:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč