91. Hlava
volný list, číslováno 18/70 vlevo dole, signováno a datováno vpravo dole
Technika: litografie, datace: 1984
Šířka: 24 cm, výška: 36 cm
Konec dražby: 07.06.2022 20:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč