92. Dáma ve žluté
Rámováno ve zdobeném blondel rámu
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 47,5 cm, rámování: 64,5 x 54,5 cm
Konec dražby: 19.07.2021 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč