93. Mladý chlapec s cigaretou
Signováno vpravo dole nečitelně
Technika: olej na plátně
Šířka: 29 cm, výška: 39 cm, rámování: 55,5 x 45,5 cm
Konec dražby: 19.06.2019 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč