Před bouří

Technika: olej na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 25,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2017 19:31 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč