929. Koupající se
nesignováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 35 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 20:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč