93. Portrét ženy
nesignováno, dovezeno v padesátých letech z Ruska, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 31 cm, výška: 40 cm, rámování: 52 x 44 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 18:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč