93. Rodinné chvíle
datováno a signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1947
Šířka: 73 cm, výška: 90 cm, rámování: 105 x 89 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.11.2022 21:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč