93. Sedící muž - XL formát
signováno tužkou vlevo nahoře, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 72 cm, výška: 98 cm, rámování: 113 x 86 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 22.07.2020 20:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč