Vila

signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: suchá jehla, datace: 1828
Šířka: 27 cm, výška: 18 cm, rámování: 39 x 51,5 cm

Konec dražby: 09.12.2020 20:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč