932. Po bouři
signováno a datováno tužkou vlevo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1933
Šířka: 43 cm, výška: 31 cm, rámování: 46 x 57 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 20:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč