939. Satyr a nymfa - Velký formát

signatura nenalezena, rám poškozen
Technika: olej na plátně
Šířka: 90 cm, výška: 62 cm, rámování: 78 x 105 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.02.2020 20:36 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč