95. Čtenářka
zaskleno, rámováno v blondel rámu z 19. století
Technika: olej na kartonu
Šířka: 14,5 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 27,5 x 25
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.12.2022 21:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč