95. Luční kvítí ve džbánu

signováno, datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1948
Šířka: 51 cm, výška: 67 cm, rámování: 77 x 62 cm
Stav: poškozená malba, rám

Konec dražby: 28.01.2019 21:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč