Cesta do kopce

Technika: olej na kartonu
Šířka: 23 cm, výška: 17 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2017 19:35 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč