96. Chalupy
signováno vlevo dole a vpravo dole v malbě, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel, datace: 1943
Šířka: 43 cm, výška: 33 cm, rámování: 56 x 68 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.06.2020 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč