97. Pianistka
nesignováno, plátno fixováno na kartonu, volně loženo pod sklem
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 27 cm, výška: 33 cm, rámování: 37 x 31 cm
Konec dražby: 11.12.2018 21:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč