96. Po lesní cestě
Technika: olej na sololitu
Šířka: 34 cm, výška: 32 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.06.2022 20:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč