Slunečnice

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1980
Šířka: 62 cm, výška: 44 cm, rámování: 51 x 68 cm

Konec dražby: 02.03.2020 20:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč