97. Město na jihu Francie

datováno a signováno monogramem vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1978
Šířka: 75 cm, výška: 55 cm, rámování: 65 x 85 cm

Konec dražby: 11.07.2022 20:48 SELČ

Zbývá: 15d 7h 6m 1s

Vyvolávací cena: 1 200 Kč