97. Město na jihu Francie
datováno a signováno monogramem vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1978
Šířka: 75 cm, výška: 55 cm, rámování: 65 x 85 cm
Konec dražby: 11.07.2022 21:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč