V zrcadle

Rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 27,5 cm, výška: 35 cm, rámování: 50 x 42 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:53 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč