99. Akt sedící ženy
rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 59 x 50 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 17.12.2019 20:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč