98. Akt sedící ženy

rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 59 x 50 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 17.12.2019 20:37 SEČ

Zbývá: 6d 21h 29m 18s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč