98. Biedermeyerský portrét ženy
signatura nečitelná, datace 1859, reitolováno
Technika: olej na plátně, datace: 1859
Šířka: 45 cm, výška: 36 cm, rámování: 45 x 54 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 06.10.2021 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 900 Kč