98. Osamělé stromy

Technika: olej na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 22,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2017 19:37 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč