99. Osamělé stromy
Technika: olej na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 22,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.12.2017 19:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč