Hold císaři

Signováno vprav dole, paspartováno, rámováno, zaskleno
Technika: mědirytina
Šířka: 25 cm, výška: 20 cm, rámování: 36 x 39 cm

Konec dražby: 09.12.2020 20:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč