99. V parku
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 48 x 63 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.12.2022 21:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč