6. Dívky v krojích
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1969
Šířka: 106 cm, výška: 70 cm, rámování: 82,5 x 118 cm
Konec dražby: 17.04.2019 19:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč