Dívky v krojích

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1969
Šířka: 106 cm, výška: 70 cm, rámování: 82,5 x 118 cm

Konec dražby: 17.04.2019 19:40 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč