6. Mísa, signováno O.J.K.

modře dekorovaná keramika, zespodu značeno O.J.K 88
Datace: 1988
Šířka: 28 cm, výška: 11,5 cm

Konec dražby: 04.03.2019 19:15

Zbývá: 13d 13h 11m 29s

Vyvolávací cena: 1 200 Kč