6. Mísa, signováno O.J.K.
modře dekorovaná keramika, zespodu značeno O.J.K 88
Datace: 1988
Šířka: 28 cm, výška: 11,5 cm
Konec dražby: 04.03.2019 19:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč