6. Paridovo zlaté jablko
Rámováno nově, rentoilováno
Technika: olej na plátně, datace: 17.-18. století
Šířka: 30 cm, výška: 37 cm, rámování: 46 x 39 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 21.06.2021 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč