Paridovo zlaté jablko

Rámováno nově, rentoilováno
Technika: olej na plátně, datace: 17.-18. století
Šířka: 30 cm, výška: 37 cm, rámování: 46 x 39 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 21.06.2021 20:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč