6. Stolní hodiny

s klíčkem, chod nevyzkoušen, značeno a datováno uvnitř
Šířka: 26 cm, výška: 30 cm, hloubka: 12 cm

Konec dražby: 09.12.2020 19:03 SEČ

Zbývá: 13d 19h 1m 12s

Vyvolávací cena: 3 000 Kč