6. Stolní hodiny
s klíčkem, chod nevyzkoušen, značeno a datováno uvnitř
Šířka: 26 cm, výška: 30 cm, hloubka: 12 cm
Konec dražby: 09.12.2020 19:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč