6. T. G. Masaryk

signováno vpravo dole pod paspartou, vlevo dole razítko, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: suchá jehla
Šířka: 8,5 cm, výška: 12,5 cm, rámování: 28 x 23 cm

Konec dražby: 21.07.2021 20:03 SELČ

Zbývá: 3d 17h 50m 40s

Vyvolávací cena: 400 Kč